ریفت
+98 921 427 4701 Ξ  +98 919 6503 112 Ξ  sup [at] refit.ir Ξ راهنمای سایت Ξ  language

آیفون جدید ۴ اینچی در راه است

ریفت » ارتباطات آنلاین > اخبار > متن کامل اخبار

اپل در تلاش برای ساخت یک گوشی جدید چهار اینچی آیفون است که در اوایل زمستان عرضه خواهد شد. قرار است در این گوشی از فناوری NFC استفاده شود.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از ورج، با افزوده شدن فناوری یاد شده استفاده از خدمات همراه اختصاصی اپل موسوم به اپل پی امکان‌پذیر خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌های این گوشی پردازنده جدید و پرسرعت A9 است که در گوشی آیفون ۶ اس هم از آن استفاده شده است.

همچنین در این گوشی چهار اینچی از همان دوربینی استفاده خواهد شد که قبلا در گوشی iPhone 5S مورد استفاده قرار گرفته بود. کارشناسان این گوشی را نسخه‌ای ارتقا یافته از گوشی iPhone 5S می‌دانند.

همچنین احتمال می‌رود این گوشی با قاب فلزی و در دو یا سه رنگ متنوع عرضه شود. همچنین گوشی یاد شده از فناوری 3D Touch پشتیبانی خواهد کرد.

در حالی که اکثر شرکت های سازنده گوشی به دنبال ساخت مدل هایی با نمایشگرهای بزرگتر هستند، اپل جز معدود شرکت‌هایی است که گوشی‌های دارای نمایشگرهای کوچک و باکیفیت بالا تولید می‌کند.

انتظار می‌رود ۸ تا ۹ درصد از گوشی های آیفون تولید شده توسط اپل در سال ۲۰۱۶ دارای نمایشگرهای کوچک باشند. قیمت این گوشی جدید هم ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار خواهد بود. iPhone 5S در حال حاضر ۴۵۰ دلار قیمت دارد.


منبع : ایتنا

ابزار ویژه
Print پرینت
Acrobat PDF
Arrow Right ارسال خبر به دوستان
RSS فید RSS خبر

تاریخ ایجاد خبر
۲۲:۱۲:۰۰ ۱۴.۰۹.۱۳۹۴