ریفت
+98 921 427 4701 Ξ  +98 919 6503 112 Ξ  sup [at] refit.ir Ξ راهنمای سایت Ξ  language

در سال آتی ۲۵ درصد از موبایل های هوشمند به فناوری مشابه با 3D Touch مجهز خواهند شد

ریفت » ارتباطات آنلاین > اخبار > متن کامل اخبار

 
 در واقع، همین حالا خبرهایی در مورد گلکسی اس ۷ سامسونگ به گوش می رسد که از قابلیت مشابهی برخوردار خواهد بود. در این میان موسسه آماری «IHS» خبر می دهد که در سال آینده، ۲۵ درصد موبایل های هوشمندی که به دست کاربران می رسند از نمایشگرهای حساس به نیروی وارد فشار برخوردار خواهند بود.
شایعات در مورد این تکنولوژی پیش از عرضه اش توسط هوآوی و اپل شنیده می شد و حالا نیز امکان دارد که هر شرکت، به نوعی از این ایده بهره جوید.

اپل اکنون سیستمی را در iOS 9 تعبیه کرده با نام Peek و Pop که توسط آن می توانید با اندکی فشار وارد کردن بر نمایشگر، برای مثال ایمیلی را در صفحه ای دیگر مشاهده کنید و با وارد نمودن نیروی بیشتر، به شکل کلی وارد آن ایمیل گردید. حال همین تکنولوژی ممکن است از سوی شرکتی دیگر، به شکلی متفاوت مورد استفاده قرار گرفته شود.

موسسه IHS اما در این میان گمانه زنی می کند که فروش موبایل با استفاده از تکنولوژی مشابه 3D Touch در سال آینده، تا ۳۱۷ درصد در برابر سال جاری افزایش خواهد یافت. موسسه یاد شده در حقیقت باور دارد که در سال آتی ۴۶۱ میلیون موبایل هوشمند مجهز به این فناوری به دست کاربران خواهد رسید.

ابزار ویژه
Print پرینت
Acrobat PDF
Arrow Right ارسال خبر به دوستان
RSS فید RSS خبر

تاریخ ایجاد خبر
۱۶:۲۵:۰۰ ۲۹.۰۹.۱۳۹۴